Opinie

Z wielką dumą przedstawiam Wam opinie, które napisały agencje koncertowe i inni moi klienci, dla któych wykonałam zdjęcia koncertowe i reporterskie. Jestem szczęśliwa, mogąc czytać te piękne słowa – słowa, które utwierdzają mnie, że robię coś wspaniałego i dają mi kopa do dalszego rozwijania się.

Od wielu lat współpracujemy z Panią Karoliną Kiragą – Rychter.
Znakomicie dokumentuje organizowane przez nas koncerty.  Szybko i profesjonalnie przygotowuje zdjęcia po koncercie i publikuje je na swoim profilu. Wielokrotnie artyści sięgają do jej galerii i udostępniają zdjęcia na swoich oficjalnych kontach. Z Panią Karoliną współpracujemy również przy organizacji eventów firmowych, gdzie na zlecenie przygotowuje fotorelację oraz zdjęcia pamiątkowe.
Przez wzgląd na bardzo udaną i bezkonfliktową współpracę, polecam usługi fotograficzne Pani Karoliny każdemu.

Karolina od kilku sezonów jest oficjalną Panią fotograf cyklu koncertów Na Falach. W jej pracy widać pasję i zaangażowanie. Można na nią polegać zarówno jeśli chodzi o dobre zdjęcia, jak i realizację zamówień niestandardowych.

Karolina pracowała dla nas przy niejednym koncercie, zarówno do 2500 osób jak i na imprezach masowych. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, a finalne zdjęcia są super! Polecamy! 🙂

Karolina Kiraga-Rychter to niewątpliwie jedna z najlepszych fotografek, z jakimi mamy przyjemność współpracować. Jej profesjonalizm, zarówno w zakresie wykonywanej pracy, jak i komunikacji w relacjach biznesowych, jest godny podkreślenia i docenienia. Niezależnie od warunków podczas wydarzeń, fotografie autorstwa Karoliny są zachwycające, a etyka jej pracy nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z zawodowcem najwyższej klasy. Cieszymy się niezmiernie, że nasze przestrzenie i organizowane przez nas wydarzenia zostały uwiecznione na zdjęciach tak znakomitej fotografki, która jednocześnie jest niesamowicie otwartą i miłą osobą. Polecamy współpracę z Karoliną każdemu!

Karolina to pełna pozytywnej energii fotografka, z którą świetnie współpracuje się przy koncertach. Niejednokrotnie mieliśmy okazję korzystać z jej usług – zawsze zdjęcia, które od niej otrzymywaliśmy były pełne dynamiki barw i emocji, co jest niezmiernie ważne przy fotografii koncertowej. Super kontakt, rzetelne podejście do pracy i wielka przyjemność z efektu końcowego. Będzie nam niezmiernie miło wrócić do współpracy po pandemii.

Profesjonalizm, otwartość, dokładność, pomysłowość i zaangażowanie – tymi słowami można opisać współpracę z Karoliną. Jej zdjęcia pokazują prawdziwe emocje, potrafi uchwycić to, co najważniejsze w nieszablonowy sposób. Przez kilka lat współpracy przy fotografowaniu eventów wiele jej zdjęć trafiło do lokalnej oraz ogólnopolskiej prasy.

Z Karoliną Kiragą-Rychter współpracujemy już ponad 10 lat. Jest stałym fotografem Jazz Dance Studio – Anna Beker. To wspaniała profesjonalistka i artystka, która potrafi zatrzymać w swoim obiektywie magiczne ujęcia z naszych spektakli, występów czy nagrań. To co ją odróżnia na rynku, to fantastyczna umiejętność złapania ruchu tancerzy, wydobycia gestu, czy spojrzenia.. Zawsze świetnie przygotowana, skupiona i bardzo elastyczna we współpracy. Oprócz tego bardzo ciepła i po prostu fajna babka.

Grzegorz Kupczyk

Karolina to wyjątkowa osoba pod każdym względem. Jest fenomenalnym fotografem, ma znakomite pomysły i we współpracy z mężem jest świetnym operatorem, nie tylko fotograficznym, ale także oświetleniowym. Potrafi zrobić rzeczy nieprawdopodobne. Robi fantastyczne relacje z koncertów, które oddają w 100% klimat imprezy. Poza tym jest wspaniałą koleżanką, świetnym druhem i  kompanem.


Zaufali mi